• Hurtownia

Wetro.pl to hurtownia dropshipping akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem takich marek jak Dekosign, Koziol, Guzzini, Kleine Wolke, Ladelle.
Produkty mamy na stanie magazynowym w Krakowie.  Zapraszamy do współpracy sklepy z wyposażeniem wnętrz, prezentami, gadżetami.

Jeśli posiadasz:

  • Sklep intentowy z wyposażeniem wnętrz
  • Sklep stacjonarny z wyposażeniem wnętrz
  • Sklep z prezentami
  • Sklep z gadżetami

Skontaktuj się z nami!
e-mail: biuro@wetro.pl
tel.: 519 441 183
tel.: 504 829 793

Dlaczego warto z nami współpracować?

     Współpraca z zagranicznymi producentami jest często uciążliwa i pracochłonna. Koszty dostosowywania się do standardów kilkuset producentów i logistyków mogą przerosnąć każdego. Konieczność kontaktów w obcych językach, płatności w różnych walutach i dostosowywanie się do różnych systemów logistycznych może pochłonąć dużo czasu i pieniędzy.

     Wiemy, że nie tym powinieneś się zajmować. Chcemy aby nasi klienci mogli skupić się na sprzedaży i marketingu. Aby mogli sprzedawać więcej i cierpliwie poświęcić czas każdemu klientowi. Jednocześnie chcemy aby byli w stanie dynamicznie poszerzać swoją ofertę i sprawnie obsługiwać sprzedaż. Dzięki współpracy z nami bez trudu połączysz te wartości.

     Wykonujemy dla Ciebie ogrom pracy, abyś mógł skupić się na tym co najważniejsze - na sprzedaży i dbaniu o Twoich klientów. Podczas gdy Ty docierasz do coraz szerszej grupy odbiorców i zwiększasz oglądalność sklepu, my wykonujemy pracę na zapleczu. Dzięki współpracy z nami nie musisz inwestować w stany magazynowe, nie ryzykujesz uszkodzenia produktów, zwiększasz przepustowość swojego magazynu i oszczędzasz czas pracowników. Jesteśmy Twoją logistyką, Twoim magazynem i menadżerem oferty produktowej. Wspomagamy marketing i dostarczamy gotowe materiały reklamowe oraz opisy i zdjęcia produktów. Pakujemy i dostarczamy produkty do Twoich klientów.

     Hurtownia Dropshipping i B2B wyposażenia wnętrz Wetro.pl integruje oferty wielu renomowanych zagranicznych marek takich jak Koziol, Guzzini, Forme Casa, Ladelle, Kleine wolke. Importujemy bezpośrednio z magazynów producentów. Dostosowujemy i przerabiamy ich standardy w jednolitą ofertę produktową. U nas zawsze znajdziesz indywidualny kod do każdego wzoru i koloru produktu, kod ean, wysokiej jakości zdjęcia i profesjonalne opisy produktowe. Produkty otrzymasz szybko i tylko w takiej ilości jakiej potrzebujesz. Fakturę zawsze zapłacisz w złotówkach i otrzymasz odroczony termin płatności.

     Jednym kliknięciem wprowadzisz tysiące produktów integrując się za pomocą pliku xml. Wciąż wprowadzamy nowości i produkty pożądane przez Twoich klientów. Organizujemy akcje promocyjne na asortyment naszej hurtowni. Ty otrzymujesz gotowe materiały marketingowe i propozycję obniżek cen dla klientów - a twój rabat zawsze pozostaje bez zmian. Realizujemy dropshipping czyli dostawę produktów bezpośrednio z naszego magazynu do Twojego klienta. Nie mamy minimów logistycznych. Nasi konsultanci zawsze służą odpowiedzią na pytania dotyczące produktów z naszego magazynu. Wspieramy sprzedaż artykułów z naszej hurtowni w Twoim sklepie.

Hurtownia Dropshipping wyposażenia wnętrz Wetro.pl to dystrybutor marki Koziol, Guzzini, Forme Casa, Ladelle, Kleine wolke. Ponadto jesteśmy producentem marki Dekosign oraz Dekosign KIDS.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Współpracujemy zarówno ze sklepami internetowymi jak i stacjonarnymi.

Skontaktuj się z nami!
e-mail: biuro@wetro.pl
tel.: 519 441 183
tel.: 504 829 793