• Producent - Pavonidea

Wetro.pl jest wyłącznym dystrybutorem marki Pavonidea (dawniej Pavoni) na polskim rynku. Współpracujemy z ta marką od 2018 roku. Zapraszamy do współpracy sklepy internetowe i stacjonarne zainteresowane ofertą Pavoni. Jako dystrybutor marki Pavoni dbamy o zwiększanie rozpoznawalności marki na rynku oraz o zwiększanie świadomości na temat zalet jej produktów.

Pavonidea to włoska firma która juz od kilkudziesięciu lat czyni łatwym i przyjemnym tworzenie profesjonalnych wypieków w domowej kuchni. Dzięki wspaniałemu wzornictwu silikonowych form do pieczenia, każdy może wykonać arcydzieło cukiernicze bez większego wysiłku. Marka Pavonidea wierzy, że wspaniale jest opowiadać i przeżywać historie poprzez smaki oraz potrawy. W wyjątkowych chwilach chcemy by nasze dania były także wyjątkowe i obrazowały nasze uczucia i przeżycia. Pavonidea to wspaniałe formy na tort urodzinowy lub niedzielne ciasto, foremki do deserów i ciastek, formy do deserów dla dzieci a także silikonowe foremki do pralinek czekoladowych. Każda z nich ma piękny i unikalny kształt za którego pomocą opowiedzieć można niejedną historię.

Jeśli zastanawiasz się jakie formy do pieczenia są najlepsze? Czy silikonowe formy do pieczenia są najlepsze dla Ciebie? Odpowiadamy: TAK jeśli zależy Ci na trwałych formach do pieczenia TAK jeśli zależy Ci na bezpiecznych i higienicznych a co za tym idzie zdrowych formach do pieczenia TAK jeśli zależy Ci na tanich formach do pieczenia TAK jeśli zależy Ci na formach do pieczenia we wspaniałych kształtach.

Nie tylko wypieki! Pavonidea to także formy silikonowe na domowej roboty czekoladki a także na domowej roboty lody na patyku. Za pomocą produktów Pavoni wykonasz też modne lizaki cakepoops oraz sławne makaroniki. Nic Cię nie ogranicza - wybieraj formy i testuj przepisy a staniesz się mistrzem domowej cukierni Pavonidea.

  • Parametry