• Producent - Koziol

Marce Koziol można z pełną odpowiedzialnością nadać miano kultowej marki. Prawie 100 letnia tradycja sprawiła, że jest ona rozpoznawalna na całym świecie, bliska każdemu miłośnikowi designu! Produkty Koziol zawitały w domach mieszkańców 50 krajów świata. Wielu wybitnych projektantów tj. Platt&Young, Ole Palsby, René Barba zdecydowało się na współpracę ze Stephanem Koziol - założycielem marki.

Marka Koziol to przede wszystkim akcesoria kuchenne i łazienkowe oraz dekoracje do wnętrz. Wyróżnia je nowoczesne spojrzenie na design i funkcjonalność. Jak sam założyciel marki mówi, szczotka Koziol to nie jakaś zwykła szczotka, to sztuka. To wielkie oko patrzące na Ciebie ze zdziwieniem, bądź kotek ukradkiem śmiejący się z Ciebie. Wszystkie produkty wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które daje szerokie możliwości zarówno producentom jak i projektantom.


Koziol
to wzornictwo na najwyższym poziomie, czerpiące inspiracje z najbliższego otoczenia człowieka – natury. Stojak na biżuterię Pi:p w kształcie drzewa to nie zwykły stojak. To metafora wolności, emocjonalnej przystani. Wszystkie produkty od pomysłu do gotowego produktu powstają w Niemczech. Koziol to przede wszystkim dbanie o środowisko i rodzinne tradycje. 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej.
Koziol to nie tylko akcesoria kuchenne i łazienkowe ale także lampy, zegary, gazetniki, stojaki na wina, wazony, organizery.

Firma Wetro.pl jest bezpośrednim importerem marki Koziol. Interesuje Cię zakup większej ilości produktów? Skontaktuj się z nami!

  • Parametry

Brak produktów do wyświetlenia