• Producent - Kleine Wolke

Historia Kleine Wolke jest bardzo długa i sięga aż 200 lat wstecz, kiedy to kupiec C. H. Michelsen założył sieć fabryk. Od tego czasu jest to marka prężnie rozwijająca się, stawiająca przede wszystkim na jakość. Na rynku niemieckim jest liderem w kategorii tekstyliów łazienkowych i nie ma sobie równych.

Swoją siedzibę ma w Bremen (Niemcy). Obecnie zatrudnia ponad 5000 pracowników w 40 krajach.

W ofercie firmy Kleine Wolke znajdziemy maty i dywaniki łazienkowe, zagłówki do wanny, zasłony prysznicowe, ręczniki i akcesoria. Marka ta pomaga nam w wyposażeniu łazienki od podłogi aż do sufititu. Zestawy akcesoriów pozwolą nam zachować harmonię i konsekwencję w tworzeniu naszej wymarzonej modnej łazienki.

Firma Kleine Wolke może się pochwalić świetnej jakości dywanikami łazienkowymi, które charakteryzuje niebanalne wzornictwo, nieprzeciętna jakość i wykonania oraz materiały z najwyższej półki. Szeroki wybór wzorów i kolorów umożliwi każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Surowce, użyte do produkcji dywaników, pozwalają na używanie ich w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym. Wszystkie materiały, z których korzysta firma, posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co daje nam pewność braku szkodliwych substancji.

Marka Kleine Wolke inspiruje nas stylem, który już teraz może być dostępny dla Ciebie.

  • Parametry