• Producent - Eigenart

Hurtownia Wetro.pl jest jedynym oficjalnym polskim przedstawicielem marki Eigenart. Z marką współpracujemy od roku 2017. Jako dystrybutor marki Eigenart wspólnie dbamy o budowanie świadomości tej marki na rynku polskim. Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe z branży: kawa/herbata, EKO, gift, zioła/przyprawy, wyposażenie kuchni.

Eigenart to firma, która od ponad 15 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości blaszanych puszek do herbaty. Puszki do herbaty oraz puszki do kawy marki Eigenart odznaczają się przede wszystkim bezkompromisową jakością oraz niestandardowym wzornictwem. Zadowoleni klienci na całym świecie z powodzeniem stosują puszki Eigenart od lat.

Wzornictwo puszek do herbaty Eigenart to nie tylko ciekawe nadruki o różnej tematyce. W wielu modelach zastosowano fantazyjne zagięcia puszek, dzięki czemu zyskują wyjątkowy kształt. Stosuje się także wgłębienia i wybrzuszenia co jest bardzo trudne w produkcji takich elementów. Dlatego też tak wyjątkowe w tych puszkach na herbatę. Warto zwrócić uwagę na wieczka puszek - w niektórych modelach stosowane jest wypukłe wieczko. Jest to wyjątkowy wzór opatentowany przez firmę Eigenart i dostępny jedynie w puszkach tej marki.

Eigenart to nie tylko puszki. W naszej hurtowni znajdziecie także inne akcesoria do herbaty Eigenart. Główne linie produktów to: kubki z zaparzaczem do herbaty, zaparzaczki do herbaty, butelki do herbaty. Także w tych liniach produktów główną rolę odgrywa najwyższa jakość. Jest jednak coś więcej... olbrzymią wartość dodaną czynią opakowania produktów. Są tak przemyślane i zaprojektowane aby można było je wykorzystać w roli pudełek na prezent.
  • Parametry