• Producent - DekoSign

Dekosign to słowa. Wierzymy, że słowa mają wielką moc. Pobudzają emocje, przyspieszają krążenie krwi. Słowa porywają tłumy do działania. Dają siłę i pozwalają wyrazić siebie. Bywa tak, że jedno zdanie przekazywane jest przez wieki z ust do ust. Bywa tak, że jedno słowo niesie ze sobą tak wiele treści, że posiada moc zmieniania świata. Miłość. Wiara. Życie. Słowa rodzą obrazy, uczucia i myśli. Wyciągają z wnętrza każdego z nas motywację i siłę aby przenosić góry.   Dobre słowo stanowi przyczynę do dobrego działania. Wyjątkowy cytat czy zdanie prowadzą nas często przez całe życie. Nosimy je w głowie i w sercu. Kilka słów potrafi wyrazić wszystko co pragniemy zakomunikować światu o sobie. Trzymając się swojego motto utrzymujemy się na prostej drodze do celu. Dlatego wierzymy, że ważne słowa powinny nas otaczać i nam towarzyszyć. Urzeczywistniamy tą ideę.   

DekoSign to marka dająca dobre słowo. Tą wielką siłę do działania. Motywujemy, pocieszamy, wzruszamy i powodujemy uśmiech. Sprawiliśmy, że Twoje motto może być w zasięgu Twojego wzroku w pięknej, ponadczasowej formie. Jesteśmy zawsze gdy nas potrzebujesz. Dajemy Ci możliwość personalizowania przestrzeni w jakiej się znajdujesz.    

DekoSign to ekskluzywne dekoracje ścienne w formie przestrzennej. Wykonujemy je z wysokiej jakości tworzywa o grubości 5 mm. Posiadają wyjątkową strukturę powierzchni rozpraszającą światło. Nasze produkty wykonujemy w najwyższej jakości, szanując i dopieszczając każdy element. Wszystko po to, aby zapewnić Ci piękną i perfekcyjną prezentację Twoich motywacji.    

Dekosign to słowa w wyjątkowej formie. Oferujemy wiele modeli w ofercie standardowej. Uwielbiamy jednak wykonywać dekoracje na indywidualne zamówienie. Nadajemy formę Twoim inspiracjom. Wyraź siebie i otocz się tym co pobudza Twoje emocje i daje Ci radość. 

  • Parametry